Burun estetiği burundaki şekil bozukluklarını düzeltmeye yarayan bir ameliyattır. Güzel bir görünüm kişinin kendisini zihnen ve ruhen iyi hissetmesine ve kendine güveninin artmasına neden olur. Burun yüzün merkezinde bulunduğundan yüz güzelliği için önemli bir organdır ve bu yüzden estetik burun ameliyatı tüm dünyada en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir.

Burun estetiği fiyatları ortalaması ameliyatın türüne göre değişmektedir. Burun estetiği konusunda uzman doktordan yardım almak isteyen kişiler fiyat konusunda da bilgi sahibi olmak istemektedirler. Burun estetiği fiyatları konusunda birçok kriter etkili olmaktadır. Öncelikle ameliyatın zorluk derecesi bu konuda etkin rol oynamaktadır. Bazı durumlarda burun estetiği ameliyatınızın bir kısmını devlet karşılayabilir. Burun estetiği hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.

Rinoplasti ameliyatı ile burun küçültülebilir, gerekirse büyütülebilir ve şekil bozukları düzeltilebilir.

Burun küçültme ameliyatı, estetiğe göre daha zordur. Bu açıdan bakıldığında yapısal sorunların giderilmesi ve daha orantılı bir burun olması için süreç biraz daha uzundur. Hastaların ameliyatla burun uçları ve burun sırtları tamamen düzeltilir ve küçültülür.

Kepçe kulak estetiği; kepçe kulak sorunu olan kişilerin başvurduğu estetik bir uygulamadır ve 5-6 yaşından büyük çocuklarda uygulanabilen bir işlemdir. Kepçe kulak estetiği yaptıracak olan kişiler operasyon sonrası herhangi bir iz kalır mı, işlem sonrası kulaklar normal boyutuna döner mi sorularını merak etmektedir.